Gyurátz Ferenc Evangélikus Általános Iskola és Óvoda

Szemétszedés

A Magyarországi Evangélikus Egyház országos szemétszedési akciójához csatlakoztunk.

Egészséges finomságok

A Konyhatündér szakkör tagjai egészséges finomságokkal vendégelték meg iskolánk tanulóit.

Az állatmenhelyen

Ötödik osztályunkkal a Második Esély Állatmentő Csoportnál jártunk. Állateledelt vittünk, segítettünk az állatok gondozásában, játszottunk velük.

Kerékpártúra a tapolcafői Forrás tanösvényhez

Felsőseinkkel Tapolcafőre kerékpároztunk. Végigjártuk a Forrás tanösvényt, majd az evangélikus templomban áhítat keretében is beszéltünk az éltető víz fontosságáról.

Harmadikosaink a Tapolcafői Forrás Tanösvénynél

Parola Dávid filmje a tapolcafői kirándulásról

Ökoiskolai munkaterv 2022-23

Lábléc

Olvassa be készülékébe elérhetőségeinket kényelmesen QR kódjaink segítségével.
Honlapunk
Névjegyeink