Gyurátz Ferenc

EVANGÉLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, PÁPA

Főoldal Menü megjelenítése/elrejtése DigitNapló
img1img2img3img4img5img6img7img8img9img10img11img12img13img14

1. osztály

1.   Balázs Miklós

2.   Béz áron

3.   Dekovics Levente

4.   Edvy Réka

5.   Faragó-Horváth Liána

6.   Farkas Flóra 

7.   Fider Olivér

8.   Gáncs Arnold

9.   Gödri Jázmin

10 .Györkös Noémi

11. Hajdu Leila

12. Horváth Dávid

13. Horváth Regina

14. Horváth Réka

15. Horváth Tekla

16. Kelemen Ferenc

17. Kőszeghy Sára Anna

18. Kozma Bence Balázs

19. Laky-Szirbek Levente Gergő

20. Mayer Mercedesz

21. Németh Zsolt László

22. Pozsgai Botond

23. Sámson Julianna Borbála

24. Sarus Bernadett

25. Schandl Csaba

26. Somogyi Anna Léna

27. Szalai Kata

28. Szóllás-Bartl Barbara



2. osztály

1. Antal Balázs
2. Antal-Horák Vanda
3. Baki Barnabás
4. Balázs András
5. Balázs Panka Anikó
6. Bérczi Bendegúz
7. Dudinszky Leila
8. Fonnyadt Luca Hanna
9. Gombás Bendegúz
10. Hári Gergő
11. Horváth Hunor
12. Kántor Panna Flóra
13. Király Péter
14. Kis Rebeka
15. Knolmajer Boglárka
16. Kohlmann Kolen
17. Kovács Barna
18. Kürthy-Molnár Luca
19. Márczis Dávid
20. Marticsek József
21. Máté Zalán
22. Mesterházy Zsolt
23. Nagy László
24. Nagy Nóra
25. Pereznyák Nóra
26. Princz Árlen
27. Sághy Barnabás
28. Szabó Dániel
29. Vörös Csanád
30. Wölfinger Nóra

 



3. osztály

1. Adorján Judit
2. Bérczi Botond
3. Cserkuti Levente
4. Edelényi-Szabó Marcell
5. Györkös Dávid
6. Hevesi Csongor Balázs
7. Ignácz Bianka
8. Juraszek Gergő
9. Kernya Noel
10. Király Gergő
11. Kondor Sára Lili
12. Kovács Levente Gábor
13. Kovács Lotti
14. Marticsek Julianna
15. Milinszki Róza Júlia
16. Mórocz Marcell
17. Narancsik Mikolt Margit
18. Németh Bence Márton
19. Patyi Szabina
20. Péterváry Julianna
21. Rákli Levente
22. Stribl Ábel
23. Szabó Kamilla
24. Szabó Máté
25. Szőke Kornél
26. Tarró Regina
27. Tihanyi Bianka
28. Tóth Bálint Mór
29. Völgyi Luca

 



4. osztály

1. Ábrahám Réka
2. Antal István
3. Auerbach Barnabás
4. Banai Zalán
5. Bolla Barnabás
6. Borbély Anna
7. Császár Bence
8. Eigner Zétény
9. Fider Flóra
10. Földing Boglárka
11. Halbik Hermina Sára
12. Held Kristóf
13. Heszler Lilla
14. Joó Gergő
15. Kancsó Zsófia
16. Kis Ármin
17. Kohlmann  Kira
18. Kőszeghy Fanni Ilona
19. Kutasi Zoltán
20. Magasházi Márk
21. Marton Kata
22. Miklós Beatrix
23. Nagy Nóra Lili
24. Pap Enikő
25. Princz Ármin
26. Schlecht Márton
27. Schvetz Hanna Leila
28. Szabó László Marcell
29. Vadas Lilla
30. Vida Szófia
31. Vincze Alex István

 



5. osztály

1. Balázs Boglárka
2. Banai Zétény
3. Barth Móric
4. Bertalan Jázmin
5. Béz Elizabet
6. Boldizsár Panka
7. Böröczky Bertalan
8. Böröczky Júlia
9. Cser Alfonz József
10. Csiszár Ágoston
11. Demeter Boglárka
12. Győri Gréta
13. Heckenast Réka Gerda
14. Heszler Áron
15. Kántor Csongor István
16. Medek Ármin
17. Mészáros Lili
18. Nagy Hanna Kata
19. Németh Abigél
20. Palkovics Dávid Ábel
21. Pereznyák Bianka
22. Péterváry Csenge Katalin
23. Porpáczy Réka
24. Simon Dávid
25. Szabó Levente
26. Takács Sára Mária
27. Tóth Gergő Márk
28. Varga Réka
29. Varga Vivien
30. Veres Hanna
31. Viczmándy Luca

 



6. osztály

1. Adorján Tamás Zoltán
2. Alacs Benedek
3. Baki Brigitta Barbara
4. Bálint András
5. Barcza Donát
6. Brenner Bíborka
7. Csernák Vivien
8. Csurgay Anna
9. Dezső Dominik Márk
10. Erdélyi Virág
11. Farkas Domonkos László
12. Feczus Attila
13. Fonnyadt Boglárka
14. Hári Zsófia
15. Hevesi Flóra Ágnes
16. Horváth Jan Olivér
17. Lampért Lara
18. Molnár Bendegúz
19. Pethő Zsombor
20. Rózsahegyi Regina
21. Samu Boldizsár
22. Sárvári Baján Becse
23. Somogyi Noel Barnabás
24. Szabó Levente
25. Szabó Sarolta
26. Szóllás Bartl Barnabás
27. Támton Dávid
28. Tihanyi Kristóf
29. Tóth Réka
30. Vadász Rómeó István

 



7. osztály

1. Horváth Anna Izabella
2. Horváth Evelin
3. Juhász Mátyás
4. Kádi Zoltán
5. Kántor Liza Zsófia
6. Kardos Napsugár
7. Kohlmann Kevin
8. Németh Bettina
9. Németh Eszter
10. Németh Zalán
11. Pitzer Máté
12. Pomher Fruzsina
13. Rab Márton
14. Rózsahegyi Dániel
15. Simon Zoltán
16. Szaharov Erik
17. Szakál Luca
18. Tóth Attila Bence
19. Tóth Barnabás
20. Tóth Rebeka
21. Tóth Viktória

 



8. osztály

1. Baki Evelin
2. Böröczky Éva
3. Császár Anna
4. Fejes Bence Zsolt
5. Földing Zsófia
6. Gotthárd Boglárka
7. Horváth Bence
8. Jabronka Kornélia
9. Király Eszter
10. Kiss Márton
11. Kiss Máté
12. Kovács Lora
13. Magyar-Fülöp Levente
14. Magyar-Komenda Hanna
15. Molnár Zille Lilla
16. Müller Kinga
17. Nagy Zsófia Hella
18. Narancsik János
19. Pethő Zsóka
20. Pomher Martin
21. Porpáczy Johanna
22. Sándor Luca Rita
23. Szabó Benjámin
24. Szentmártony Réka
25. Varga Dorka
26. Vas Olivér

 



ADÓ 1+1%

Kérjük az egyik 1%-kal támogassa iskolánk alapítványát!

Cirenei Simon Alapítvány adószáma: 18938759-1-19.

A másik 1%-kal a Magyar- országi Evangélikus Egyházat
Kedvezményezett technikai száma: 0035
Köszönjük támogatását!

Kapcsolat

  • Tel.: 06-89/313-483
  • Fax.: 06-89/313-483
  • E-Mail: gyuratzevisk@lutheran.hu
  • Cím: 8500 Pápa
    Árok utca 12.
  • Mobil: 06-20-824-65-66

Digitális Témahét


Fenntarthatósági Témahét


Boldog Iskola

Tehetségpont


Őkoiskola


NKA

Gardeniskola




© Magyarországi Evangélikus Egyház 2008.
Az adatok kereskedelmi célra nem használhatók. Minden jog fenntartva.