Gyurátz Ferenc

EVANGÉLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, PÁPA

Főoldal Menü megjelenítése/elrejtése DigitNapló
img1img2img3img4img5img6img7img8img9img10img11img12img13img14



1. osztály

1. Antal Ákos
2. Apostol Hanna
3. Auerbach Dorka
4. Balogh Zsigmond Péter
5. Balogh Zsombor Gábor
6. Bandi Boglárka
7. Cserkuti Bálint
8. Fodor Csongor
9. Gál Bence
10. Gödri Máté
11. Horváth Csongor
12. Juhász Fanni
13. Kiss Dávid
14. Kovács Kamilla Emma
15. Lima Szofi
16. Márczis Anna
17. Markács Elizabet Julianna
18. Merétey Eszter
19. Pap Boglárka
20. Pitzer Mira
21. Pleszinger Luca
22. Réthi Adél
23. Ruisch Eszter
24. Sámson Zsófia Anna
25. Szabó Domonkos
26. Szabó-Reider Ákos
27. Szőke László Vince
28. Tarró Krisztina
29. Tóth Bence
30. Valdinger Dávid
31. Wölfinger Ákos

 



2. osztály

1. Balázs Miklós
2. Béz Áron
3. Dekovics Levente
4. Edvy Réka
5. Faragó-Horváth Liána
6. Farkas Flóra
7. Fider Olivér
8. Gáncs Arnold
9. Gödri Jázmin
10. Györkös Noémi
11. Hajdu Leila
12. Horváth Dávid
13. Horváth Regina
14. Horváth Réka
15. Horváth Tekla
16. Kelemen Ferenc
17. Kozma Bence Balázs
18. Kőszeghy Sára Anna
19. Laky-Szirbek Levente Gergő
20. Mayer Mercédesz
21. Németh Zsolt László
22. Pozsgai Botond
23. Sámson Julianna Borbála
24. Schandl Csaba
25. Somogyi Anna Léna
26. Szalai Kata
27. Szóllás-Bartl Barbara

 



3. osztály

1. Antal Balázs
2. Antal-Horák Vanda
3. Baki Barnabás
4. Balázs András
5. Balázs Panka Anikó
6. Bérczi Bendegúz
7. Dudinszky Leila
8. Fonnyadt Luca Hanna
9. Gombás Bendegúz
10. Hári Gergő
11. Horváth Hunor
12. Kántor Panna Flóra
13. Király Péter
14. Kis Rebeka
15. Knolmajer Boglárka
16. Kohlmann Kolen
17. Kovács Barna
18. Kürthy-Molnár Luca
19. Márczis Dávid
20. Marticsek József
21. Máté Zalán
22. Mesterházy Zsolt
23. Nagy László
24. Nagy Nóra
25. Pereznyák Nóra
26. Princz Árlen
27. Sághy Barnabás
28. Szabó Dániel
29. Vörös Csanád
30. Wölfinger Nóra

 



4. osztály

1. Adorján Judit
2. Bérczi Botond
3. Cserkuti Levente
4. Györkös Dávid
5. Hevesi Csongor Balázs
6. Ignácz Bianka
7. Juraszek Gergő
8. Kernya Noel
9. Király Gergő
10. Kondor Sára Lili
11. Kovács Lotti
12. Marticsek Julianna
13. Milinszki Róza Júlia
14. Mórocz Marcell
15. Narancsik Mikolt Margit
16. Patyi Szabina
17. Péterváry Julianna
18. Rákli Levente
19. Strausz Benedek
20. Stribl Ábel
21. Szabó Kamilla
22. Szabó Máté
23. Szőke Kornél
24. Tarró Regina
25. Tihanyi Bianka
26. Tóth Bálint Mór
27. Völgyi Luca

 



5. osztály

1. Ábrahám Réka
2. Antal István
3. Auerbach Barnabás
4. Bolla Barnabás
5. Borbély Anna
6. Császár Bence
7. Eigner Zétény
8. Fider Flóra
9. Földing Boglárka
10. Halbik Hermina Sára
11. Heszler Lilla
12. Joó Gergő
13. Kancsó Zsófia
14. Kis Ármin
15. Kohlmann  Kira
16. Kutasi Zoltán
17. Magasházi Márk
18. Marton Kata
19. Miklós Beatrix
20. Nagy Nóra Lili
21. Pablényi Luca
22. Pap Enikő
23. Princz Ármin
24. Schlecht Márton
25. Schvetz Hanna Leila
26. Som Leila Jázmin
27. Szabó László Marcell
28. Vadas Lilla
29. Vida Szófia
30. Vincze Alex István

 



6. osztály

1. Balázs Boglárka
2. Banai Zétény
3. Barth Móric
4. Bertalan Jázmin
5. Béz Elizabet
6. Boldizsár Panka
7. Böröczky Bertalan
8. Böröczky Júlia
9. Cser Alfonz József
10. Csiszár Ágoston
11. Demeter Boglárka
12. Győri Gréta
13. Heckenast Réka Gerda
14. Heszler Áron
15. Kántor Csongor István
16. Medek Ármin
17. Mészáros Lili
18. Nagy Hanna Kata
19. Németh Abigél
20. Palkovics Dávid Ábel
21. Pereznyák Bianka
22. Péterváry Csenge Katalin
23. Porpáczy Réka
24. Simon Dávid
25. Szabó Levente
26. Takács Sára Mária
27. Tóth Gergő Márk
28. Varga Réka
29. Varga Vivien
30. Veres Hanna
31. Viczmándy Luca

 



7. osztály

1. Alacs Benedek
2. Baki Brigitta Barbara
3. Bálint András
4. Barcza Donát
5. Brenner Bíborka
6. Csernák Vivien
7. Csurgay Anna
8. Dezső Dominik Márk
9. Erdélyi Virág
10. Feczus Attila
11. Fonnyadt Boglárka
12. Hári Zsófia
13. Hevesi Flóra Ágnes
14. Horváth Jan Olivér
15. Lampért Lara
16. Molnár Bendegúz
17. Pethő Zsombor
18. Rózsahegyi Regina
19. Samu Boldizsár
20. Sárvári Baján Becse
21. Somogyi Noel Barnabás
22. Szabó Levente
23. Szabó Sarolta
24. Támton Dávid
25. Tihanyi Kristóf
26. Tóth Réka
27. Vadász Rómeó István

 



8. osztály

1. Horváth Anna Izabella
2. Horváth Evelin
3. Juhász Mátyás
4. Kádi Zoltán
5. Kántor Liza Zsófia
6. Kardos Napsugár
7. Kohlmann Kevin
8. Németh Bettina
9. Németh Eszter
10. Németh Zalán
11. Pitzer Máté
12. Pomher Fruzsina
13. Rab Márton
14. Rózsahegyi Dániel
15. Simon Zoltán
16. Szaharov Erik
17. Szakál Luca
18. Tóth Attila Bence
19. Tóth Barnabás
20. Tóth Rebeka
21. Tóth Viktória

 



ADÓ 1+1%

Kérjük az egyik 1%-kal támogassa iskolánk alapítványát!

Cirenei Simon Alapítvány adószáma: 18938759-1-19.

A másik 1%-kal a Magyar- országi Evangélikus Egyházat
Kedvezményezett technikai száma: 0035
Köszönjük támogatását!

Kapcsolat

  • Tel.: 06-89/313-483
  • Fax.: 06-89/313-483
  • E-Mail: gyuratzevisk@lutheran.hu
  • Cím: 8500 Pápa
    Árok utca 12.
  • Mobil: 06-20-824-65-66

Digitális Témahét


Fenntarthatósági Témahét


Boldog Iskola

Tehetségpont


Ökoiskola

NKA

Gardeniskola




© Magyarországi Evangélikus Egyház 2008.
Az adatok kereskedelmi célra nem használhatók. Minden jog fenntartva.