Gyurátz Ferenc

EVANGÉLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, PÁPA

Főoldal Menü megjelenítése/elrejtése DigitNapló
img1img2img3img4img5img6img7img8img9img10img11img12img13img14

Órarend

1. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Magyar nyelv

Testnevelés

Matematika

Magyar irodalom

Matematika

2.

Testnevelés

Magyar irodalom

Rajz

Matek/Magyar

Hittan

3.

Matematika

Hittan

Rajz

Matek/Magyar

Magyar irodalom

4.

Ének

Matek/Magyar

Magyar nyelv

Ének

Magyar nyelvtan

5.

Technika

Matek/Magyar

 

Testnevelés

Környezetismeret

6.

 

 

Néptánc

 

 

7.

 

 

Néptánc

 

Matematika fejlesztő foglalkozás            13:30-14:15

 

2. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Rajz

Matematika

Matematika

Magyar irodalom

Hittan

2.

Magyar/Matek

Magyar irodalom

Környezetismeret

Testnevelés

Angol

3.

Magyar/Matek

Magyar nyelvtan

Magyar nyelvtan

Magyar nyelvtan

Magyar/Matek

4.

Magyar irodalom

Hittan

Ének

Rajz

Magyar/Matek

5.

Testnevelés

Ének

Uszoda

Technika

Testnevelés

6.

Magyar fejlesztő foglalkozás

14:00-14:45

 

Uszoda

 

 

7.

 

 

Matematika fejlesztő foglalkozás               14:15-15:45

 

 

 

3. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Matematika

Magyar irodalom

Testnevelés

Matematika

Magyar/Matek

2.

Magyar irodalom

Magyar/Matek

Magyar irodalom

Magyar nyelvtan

Magyar/Matek

3.

Angol 

Magyar/Matek

Ének

Testnevelés

Angol

4.

Testnevelés

Ének

Környezetismeret

Rajz

Hittan

5.

Technika

Hittan

Néptánc

Rajz

Magyar irodalom

6.

 

 

Néptánc

 

 

7.

Matematika fejlesztő foglalkozás

14:15-15:00

 

 

Matematika fejlesztő foglalkozás

13:30-14:15

 

8.

 

 

 

 

 

 

 

4. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Rajz

Magyar irodalom

Angol

Testnevelés

Magyar nyelvtan

2.

Magyar irodalom

Testnevelés

Magyar irodalom

Rajz

Matematika

3.

Matematika

Környezetismeret

Magyar/Matek

Technika

Hittan

4.

Angol

Matematika

Magyar/Matek

Magyar/Matek

Testnevelés

5.

Ének

Magyar nyelvtan

Ének

Magyar/Matek

Angol

6.

 

Hittan

 

 

 

7.

 

Matematika fejlesztő foglalkozás

14:15-15:00

Uszoda

 

Magyar fejlesztő         foglalkozás     

 13:30-15:00

8.

 

 

Uszoda

 

 

 

5. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Osztályfőnöki

Angol

Történelem

Matematika

Angol

2.

Angol

Hittan

Angol

Magyar irodalom

Történelem

3.

Magyar irodalom

Magyar nyelvtan

Testnevelés

Ének

Matematika

4.

Természetismeret

Testnevelés

Magyar irodalom

Testnevelés

Rajz

5.

Matematika

Matematika

Magyar nyelvtan

Hon és népismeret

Természetismeret

6.

 

Technika

 

 

Hittan

7.

Angol fejlesztő foglalkozás /Anna néni/

14:45-16:00

Matematika fejlesztő foglalkozás

14:15-15:30

Angol fejlesztő foglalkozás /Dalma néni/

14:45-15:30

Uszoda

 

8.

 

 

 

Uszoda

 

 

6. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Osztályfőnöki

Hittan

Matematika

Magyar nyelvtan

Magyar irodalom

2.

Magyar irodalom

Matematika

Testnevelés

Matematika

Testnevelés

3.

Matematika

Angol

Történelem

Angol

Rajz

4.

Természetismeret

Magyar nyelvtan

Angol

Magyar nyelvtan

Természetismeret

5.

Angol

Történelem

Informatika

Ének

Hittan

6.

Testnevelés

Testnevelés

 

 

Technika

7.

Angol fejlesztő foglalkozás /Vera néni/

14:45-16:00

 

Angol fejlesztő foglalkozás /Dalma néni/

14:00-15:30

Uszoda

 

8.

 

Matematika fejlesztő foglalkozás

14:15-15:00

 

Uszoda

 

 

 

7. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Osztályfőnöki

Magyar nyelvtan

Történelem

Földrajz

Matematika

2.

Magyar irodalom

Földrajz

Matematika

Angol

Biológia

3.

Angol

Matematika

Fizika

Fizika

Magyar nyelvtan

4.

Matematika

Angol

Testnevelés

Magyar irodalom

Történelem

5.

Hittan

Testnevelés

Angol

Hittan

Ének

6.

Kémia

Rajz

Informatika

Technika

Testnevelés

7.

 

 

 

Néptánc

 

8.

 

Matematika fejlesztő foglalkozás

14:15-15:00

 Angol fejlesztő foglalkozás

14:00-15:30

Néptánc

 

 

8. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Osztályfőnöki

Matematika

Földrajz

 

Magyar nyelvtan

2.

Matematika

Angol/Nyelvtan

Történelem

Fizika

Angol/Matematika

3.

Testnevelés

Testnevelés

Angol/Nyelvtan

Biológia

Testnevelés

4.

Magyar irodalom

Biológia

Informatika

Angol/Matematika

Angol/Matematika

5.

Kémia

Angol/Nyelvtan

Rajz

Angol/Matematika

Történelem

6.

Hittan

Ének

Angol/Nyelvtan

Hittan

Kémia

7.

 

 

 

Néptánc

 

8.

Matematika felvételi előkészítő

14:15- 15:00

Matematika fejlesztő foglalkozás

Magyar felvételi előkészítő

14:15-15:00

 Angol fejlesztő

foglalkozás

14:45-15:30

 Néptánc

 

 



ADÓ 1+1%

Kérjük az egyik 1%-kal támogassa iskolánk alapítványát!

Cirenei Simon Alapítvány adószáma: 18938759-1-19.

A másik 1%-kal a Magyar- országi Evangélikus Egyházat
Kedvezményezett technikai száma: 0035
Köszönjük támogatását!

Kapcsolat

  • Tel.: 06-89/313-483
  • Fax.: 06-89/313-483
  • E-Mail: gyuratzevisk@lutheran.hu
  • Cím: 8500 Pápa
    Árok utca 12.
  • Mobil: 06-20-824-65-66

Digitális Témahét


Fenntarthatósági Témahét


Boldog Iskola

Tehetségpont


Őkoiskola


NKA

Gardeniskola




© Magyarországi Evangélikus Egyház 2008.
Az adatok kereskedelmi célra nem használhatók. Minden jog fenntartva.