Az idei „Éjszaka az iskolában” program felejthetetlen élményeket nyújtott minden diák számára.
Az este egy izgalmas, kreatív feladatokkal teli akadályversennyel vette kezdetét szabaduló szobával, kooperációs ernyővel.
A pörgős programok után közösen ültünk le vacsorázni, a tavalyi évhez hasonlóan pizzát rendeltünk.
Meghitt áhítat keretében csendesedtünk el közösen, a lelki alkalmon mindenkinek volt ideje elgondolkodni és hálát adni a napért.
Szerettük volna, ha mindenki megfelelően elfárad az esti lámpaoltás idejére, ezért idén disco is bekerült a programok sorába. A színes fények és a kedvenc zenék gondoskodtak a fergeteges hangulatról.
Az események sorát QR kódba rejtett program zárta. A rejtvények megfejtése után a szerencsés nyertesek rábukkantak az elrejtett kincsre és Andi nénire.
Végül a hálózsákokba bújva, fáradtan, de élményekkel tele és mosollyal az arcunkon aludtunk el a tornateremben.















