Az iskolánk 25. évfordulóját ünneplő programjaink sorát a keddi rendhagyó szülői értekezlet után szerda délután a Ki mit tud? vetélkedővel folytattuk.
A DÖK szervezésben zajló eseményre rekord számú nevezés érkezett.
Büszkék vagyunk arra, hogy rengeteg tehetséges gyermek jár iskolánkba!
Köszönjük a produkciókat!















