Gyurátz Ferenc Evangélikus Általános Iskola és Óvoda

Második helyezés az egyházi iskolák vetélkedőjén

A Szombathelyen megrendezett Egyházi iskolák vetélkedőjén a mindvégig szoros versenyben második helyezést ért el iskolánk csapata.

„ A Gyurátz Négyese” tagjai: 
Hevesi Csongor 8. osztály
Rákli Levente 8. osztály
Péterváry Julianna 8. osztály
Kis Rebeka 7. osztály

Felkészítő: Szücs Gábor

A hagyományosan minden évben a Reményik napok keretein belül szervezett egyházi iskolák vetélkedőjén idén 6 csapat versengett egymással. A vetélkedőben kiemelt témaként szerepelt Petőfi Sándor (idén ünnepeljük születésének 200. évfordulóját) és a "Hűséges falvak" (pontosan 100 éve kerültek vissza hazánkhoz). 

A csapatoknak előzetesen projektmunkát kellett készíteni Hit, haza, hűség címmel. Az iskolánk tablóját Péterváry Julianna készítette, megmutatva kreativitását és rajztudását. 

Szeretettel gratulálunk a csapatnak!

Lábléc

Image

 

Olvassa be készülékébe elérhetőségeinket kényelmesen QR kódjaink segítségével.
Honlapunk
Névjegyeink

Iskola

Óvoda

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Süti használat

Azért használunk cookie-kat, hogy a webhelyünk minél jobb élményt nyújtsanak Önnek. Amikor továbblép a böngésző beállításainak megváltoztatása nélkül, azt feltételezzük, hogy engedélyt adott a cookie-k fogadására. Böngészője cookie-beállításait azonban bármikor megváltoztathatja.