img1img2img3img4img5img6img7img8img9img10img11img12img13img14img15img16img17img18

Fogadóóra

Kedves Szülők!

A fogadóórát október 6-án, kedden, 17:00-18:30 óráig tartjuk online, a tanárok Messenger elérhetőségén. Időpontot egyeztetni az iskola telefonszámán (89/313-483; 20/824-6566) lehet október 1-2. 8:00-16:00 óra között.

Kedves Szülők!

Ha a gyermek nem hoz maszkot az iskolába, adunk neki, de ennek az árát, 200 Ft-ot kérjük befizetni másnap.

Megértésüket köszönjük!

Újabb járványügyi intézkedések

Kedves Szülők, Diákok, Kollégák!

Szeptember 15-től a zárt közösségi terekben (folyosó, mosdó) kötelező lesz a maszk használata.

Udvaron, tanteremben viselése lehetséges, de nem kötelező. A járvány fokozódása miatt, és az eddigi fertőzéses esetek tanulságai alapján döntöttünk így.

Kérjük, hogy szeptember 15-től mindenki hozzon maszkot az iskolába!

Vigyázzunk magunkra, vigyázzunk egymásra!

Újabb járványügyi intézkedések

Az EMMI módosította az országos járványügyi intézkedési tervet, ezért az alábbi szabályokkal egészülnek ki a korábbiak.
1. Ha a gyermek bármely betegség miatt otthon maradt, a háziorvos a kezelőorvos igazolásával vagy kórházi zárójelentéssel jöhet újból iskolába.
2. A szülők az intézménybe csak előzetes igazgatói engedéllyel léphetnek be, vagy kifejezetten szülők számára szervezett program céljából.
3. Az előző pont miatt kérjük, hogy az ebédfizetést mindenki utalással rendezze. Ha ez nem lehetséges akkor a gyermekkel küldje el az ebédpénzt.
4. Elővigyázatosságból az intézménybe lépéskor a tanulók hőmérsékletét megmérjük.
5. A korábbi járványügyi intézkedési tervet a fentiek szerint módosítottuk, kérjük annak betartását.

Szülői értekezlet

Kedves Szülők!

A fokozódó járványhelyzet miatt szülői értekezletet csak az első osztálynak tartunk.

2020.  szeptember 8-án 17 órakor.

A tanévkezdő információkat az osztályok facebook csoportjaiban tesszük közzé. Azért döntöttünk így, hogy csökkentsük a fertőzés kockázatát, amely veszélyetetné a normál oktatást.

Bízunk benne, hogy az írásban közölt információ is biztosítja a zavartalan iskolakezdést.

Kérdés, kérés esetén keressenek bennünket telefonon, készséggel állunk rendelkezésre.

Tanévnyitó istentisztelet

Az alábbi linkre kattintva tekinthető meg a tanévnyitó istentisztelet.

Intézkedési terv

Az alábbi linken olvasható iskolánk intézkedési terve a járványhelyzettel kapcsolatban.

Tanévkezdéssel kapcsolatos tájékoztató

Kedves Szülők!

Az országos rendnek megfelelően normál oktatással indul a tanév iskolánkban is.

Az első tanítási nap 2020. szeptember 1-jén lesz, a tankönyveket ezen a napon kapják meg a gyerekek.

Járványügyi szempontból ugyanakkor elővigyázatosnak kell lennünk. Ezért az elősök tanévkezdő tábora elmarad. A tanévnyitó istentiszteletet online tartjuk, a felvétel augusztus 31-én lesz elérhető az iskola honlapján.

Az első heti ebédről és napköziről az osztály facebook csoportokon keresztül, vagy a gyuratzevisk@lutheran.hu címre kérünk visszajelzést augusztus 25-ig.  Az elsősöktől a visszajelzést ímélben kérjük.

Az első szülői értekezlet szeptember 8-án tartjuk.

Alsó tagozatnak 17 órakor.

Felső tagozatnak 18 órakor.

Arra kérjük a kedves szülőket, hogy bármilyen járvánnyal kapcsolatos tényt, történést (tünet stb.) azonnal közöljenek velünk.

Bízunk abban, hogy mindannyiunk körültekintő, felelős magatartásával megindulhat, és eredményesen folytatódhat a tanév.

Tisztelettel:

Szücs Gábor

Füzetlisták a 2020-21-es tanévre

A következő tanévre szükséges füzetek az alábbi linkre kattintva találhatók.

Digitális Témahét

NKA