Gyurátz Ferenc

EVANGÉLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, PÁPA

Főoldal Menü megjelenítése/elrejtése DigitNapló
img1img2img3img4img5img6img7img8img9img10img11img12img13img14img15img16img17img18

Mesenapi rajzverseny eredményei

Mesenapi rajzverseny eredményei

 

1-2. osztály

1.  Sámson Zsófia Anna   Gyurátz

2. Piller Zsanna                 Tarczy

2. Meggyes Adél               Szent István

3. Marticsek Piroska         Gyurátz

 

3-4. osztály

1. Szakács Kende István     Szent István

2. Farkas Flóra                     Gyurátz

3. Kőszeghy Sára Anna       Gyurátz

 

5-6. osztály

1. Bálint Boglárka                 Szent István

2. Milinszki Róza Júlia          Gyurátz

3. Adorján Judit                     Gyurátz

 

7-8. osztály

1. Tóth Rebeka                      Szent István

2. Winhoffer Júlia                 Szent István

3. Góczán Liliána                   Szent István



Meseíró verseny eredményei

Meseíró verseny

Pápa, 2020

3. osztály

1. Borsfai Johanna – Péterfy, Győr

2. Hajmási Veronika – Péterfy, Győr

3. Gáncs Arnold – Gyurátz, Pápa

Különdíj: Mezőfi Nimród – Petőfi, Kiskőrös

4. osztály

1. KirályPéter – Gyurátz, Pápa

2. Wölfinger Nóra – Gyurátz, Pápa

3. Hagyackij Roland – Kossuth, Miskolc

Különdíj: Csapó Bence – Hunyadi, Sopron

5. osztály

1. Seregély Ármin – Hunyadi, Sopron

2. Rákli Levente – Gyurátz, Pápa

3. Lengyel Luca – Kossuth, Soltvadkert

6. osztály

1. Béres Eszter – Kossuth, Miskolc

2. Földing Boglárka – Gyurátz, Pápa

3. Sörfőző Marcell – Kossuth, Soltvadkert

7. osztály

1. Hachbold Fanni – Kossuth, Soltvadkert

8. osztály

1. Gyalog Lilla – Petőfi, Kiskőrös

2. Kuncz Hanna – Kossuth, Soltvadkert

3. Tihanyi Leila – Petőfi, Kiskőrös



Mesemondó verseny eredményei

Mesemondó verseny 2020.

 

 

 

 

 

1. osztály

1.

Marticsek Piroska

Gyurátz

Horváth-Gecse Nikolatta

2.

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

 

 

2. osztály

1.

Apostol Hanna

Gyurátz

Békefiné Fodor Helga

2.

Papp Nóra

Tarczy

Knollné Domonkos Erika

3.

Karácsonyi Lilla

Tarczy

Horváth Dóra

 

 

3. osztály
 
 

1.

 

Buti Alíz

Tarczy

Sashalmi Tamásné

Viczai Liliána Laura

Szent István

Dékányné Márta Ágnes

2.

Dekovics Levente

Gyurátz

Jakabné Teke Ágota

3.

Pozsgai Botond

Gyurátz

Jakabné Teke Ágota

 

     
4. osztály

1.

1.

Fonnyadt Luca

Gyurátz

Cserné Szilágyi Erzsébet

Csonka Sándor

Lovászpatona

Meiczinger Mária

2.

Buti Nóra

Tarczy

Pozsgai Józsefné

 

 

 

 

Kiemelt különdíjat kapott Szakács Panka a Tarczy Lajos Általános Iskolából. Felkészítője Nagyné Mayer Ágota.



Mesék

 

Mesék



Meghívó meseíró versenyre

 

MEGHÍVÓ



Meghívó mesemondó versenyre

 

MEGHÍVÓ



Meghívó mesenapi rajzversenyre

 

MEGHÍVÓ



ADÓ 1+1%

Kérjük az egyik 1%-kal támogassa iskolánk alapítványát!

Cirenei Simon Alapítvány adószáma: 18938759-1-19.

A másik 1%-kal a Magyar- országi Evangélikus Egyházat
Kedvezményezett technikai száma: 0035
Köszönjük támogatását!

Kapcsolat

  • Tel.: 06-89/313-483
  • Fax.: 06-89/313-483
  • E-Mail: gyuratzevisk@lutheran.hu
  • Cím: 8500 Pápa
    Árok utca 12.
  • Mobil: 06-20-824-65-66

Digitális Témahét


Fenntarthatósági Témahét


Boldog Iskola

Tehetségpont


Ökoiskola

NKA

Gardeniskola




© Magyarországi Evangélikus Egyház 2008.
Az adatok kereskedelmi célra nem használhatók. Minden jog fenntartva.