Gyurátz Ferenc

EVANGÉLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, PÁPA

Főoldal Menü megjelenítése/elrejtése DigitNapló
img1img2img3img4img5img6img7img8img9img10img11img12img13img14

1. osztály

1. Antal Balázs
2. Antal-Horák Vanda
3. Baki Barnabás
4. Balázs András
5. Balázs Panka Anikó
6. Bércesi Dániel János
7. Bérczi Bendegúz
8. Dudinszky Leila
9. Fonnyadt Luca Hanna
10. Gombás Bendegúz
11. Hári Gergő
12. Horváth Hunor
13. Kántor Panna Flóra
14. Király Péter
15. Kis Rebeka
16. Knolmajer Boglárka
17. Kohlmann Kolen
18. Kovács Barna
19. Kürthy-Molnár Luca
20. Labovszky Júlia
21. Márczis Dávid
22. Marticsek József
23. Máté Zalán
24. Mesterházy Zsolt
25. Nagy László
26. Nagy Nóra
27. Pereznyák Nóra
28. Princz Árlen
29. Sághy Barnabás
30. Szabó Dániel
31. Vörös Csanád
32. Wölfinger Nóra

 



2. osztály

1. Adorján Judit
2. Bérczi Botond
3. Cserkuti Levente
4. Edelényi-Szabó Marcell
5. Györkös Dávid
6. Hevesi Csongor Balázs
7. Ignácz Bianka
8. Juraszek Gergő
9. Kernya Noel
10. Király Gergő
11. Kondor Sára Lili
12. Kovács Levente Gábor
13. Kovács Lotti
14. Marticsek Julianna
15. Milinszki Róza Júlia
16. Mórocz Marcell
17. Narancsik Mikolt Margit
18. Németh Bence Márton
19. Patyi Szabina
20. Péterváry Julianna
21. Rákli Levente
22. Stribl Ábel
23. Szabó Kamilla
24. Szőke Kornél
25. Tarró Regina
26. Tihanyi Bianka
27. Tóth Bálint Mór
28. Völgyi Luca

 



3. osztály

1. Ábrahám Réka
2. Antal István
3. Auerbach Barnabás
4. Banai Zalán
5. Bolla Barnabás
6. Borbély Anna
7. Császár Bence
8. Eigner Zétény
9. Fider Flóra
10. Földing Boglárka
11. Halbik Hermina Sára
12. Held Kristóf
13. Heszler Lilla
14. Joó Gergő
15. Kancsó Zsófia
16. Kis Ármin
17. Kohlmann  Kira
18. Kőszeghy Fanni Ilona
19. Kutasi Zoltán
20. Magasházi Márk
21. Marton Kata
22. Miklós Beatrix
23. Nagy Nóra Lili
24. Pap Enikő
25. Princz Ármin
26. Schlecht Márton
27. Schvetz Hanna Leila
28. Szabó László Marcell
29. Vadas Lilla
30. Vida Szófia
31. Vincze Alex István

 



4. osztály

1. Balázs Boglárka
2. Banai Zétény
3. Barth Móric
4. Bertalan Jázmin
5. Béz Elizabet
6. Boldizsár Panka
7. Böröczky Bertalan
8. Böröczky Júlia
9. Cser Alfonz József
10. Csiszár Ágoston
11. Demeter Boglárka
12. Heckenast Réka Gerda
13. Heszler Áron
14. Kántor Csongor István
15. Kovács Kornél
16. Medek Ármin
17. Mészáros Lili
18. Nagy Hanna Kata
19. Németh Abigél
20. Palkovics Dávid Ábel
21. Pereznyák Bianka
22. Péterváry Csenge Katalin
23. Porpáczy Réka
24. Simon Dávid
25. Szabó Levente
26. Takács Sára Mária
27. Tóth Gergő Márk
28. Varga Réka
29. Varga Vivien
30. Veres Hanna
31. Viczmándy Luca

 



5. osztály

1. Adorján Tamás Zoltán
2. Alacs Benedek
3. Baki Brigitta Barbara
4. Bálint András
5. Barcza Donát
6. Brenner Bíborka
7. Csernák Vivien
8. Csurgay Anna
9. Dezső Dominik Márk
10. Erdélyi Virág
11. Farkas Domonkos László
12. Feczus Attila
13. Fonnyadt Boglárka
14. Hári Zsófia
15. Hevesi Flóra Ágnes
16. Horváth Jan Olivér
17. Lampért Lara
18. Molnár Bendegúz
19. Pethő Zsombor
20. Rózsahegyi Regina
21. Samu Boldizsár
22. Sárvári Baján Becse
23. Somogyi Noel Barnabás
24. Szabó Levente
25. Szabó Sarolta
26. Szóllás Bartl Barnabás
27. Támton Dávid
28. Tihanyi Kristóf
29. Tóth Réka
30. Vadász Rómeó István

 



6. osztály

1. Becsei Hunor
2. Horváth Anna Izabella
3. Horváth Evelin
4. Juhász Mátyás
5. Kádi Zoltán
6. Kántor Liza Zsófia
7. Kardos Napsugár
8. Kohlmann Kevin
9. Németh Bettina
10. Németh Eszter
11. Németh Zalán
12. Pitzer Máté
13. Pomher Fruzsina
14. Rab Márton
15. Rózsahegyi Dániel
16. Simon Zoltán
17. Szaharov Erik
18. Szakál Luca
19. Tóth Attila Bence
20. Tóth Barnabás
21. Tóth Rebeka
22. Tóth Viktória

 



7. osztály

1. Baki Evelin
2. Böröczky Éva
3. Császár Anna
4. Fejes Bence Zsolt
5. Földing Zsófia
6. Gotthárd Boglárka
7. Horváth Bence
8. Jabronka Kornélia
9. Király Eszter
10. Kiss Márton
11. Kiss Máté
12. Kovács Lora
13. Magyar-Fülöp Levente
14. Magyar-Komenda Hanna
15. Molnár Zille Lilla
16. Müller Kinga
17. Nagy Zsófia Hella
18. Narancsik János
19. Pethő Zsóka
20. Pomher Martin
21. Porpáczy Johanna
22. Sándor Luca Rita
23. Szabó Benjámin
24. Szentmártony Réka
25. Varga Dorka
26. Vas Olivér

 



8. osztály

1. Ábrahám Dominik
2. Auerbach Rebeka
3. Becsei Zsóka
4. Brenner Boglárka
5. Dózsa Krisztina Rebeka
6. Erdős István
7. Feczkó Boróka
8. Gál Leonetta
9. Horváth Bálint
10. Horváth Tamás Noel
11. Kálmán Csenge
12. Kancsó Gergő
13. Kis Ivett
14. Mikó Euniké
15. Molnár Pálma Kinga
16. Nagy Balázs Gábor
17. Nyári Nóra Luca
18. Sántha Mátyás
19. Szalay Lizett
20. Venczel Kristóf

 



ADÓ 1+1%

Kérjük az egyik 1%-kal támogassa iskolánk alapítványát!

Cirenei Simon Alapítvány adószáma: 18938759-1-19.

A másik 1%-kal a Magyar- országi Evangélikus Egyházat
Kedvezményezett technikai száma: 0035
Köszönjük támogatását!

Kapcsolat

  • Tel.: 06-89/313-483
  • Fax.: 06-89/313-483
  • E-Mail: gyuratzevisk@lutheran.hu
  • Cím: 8500 Pápa
    Árok utca 12.
  • Mobil: 06-20-824-65-66

Fenntarthatósági Témahét


Boldog Iskola

Tehetségpont


Őkoiskola





© Magyarországi Evangélikus Egyház 2008.
Az adatok kereskedelmi célra nem használhatók. Minden jog fenntartva.