Gyurátz Ferenc

EVANGÉLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, PÁPA

Főoldal Menü megjelenítése/elrejtése DigitNapló
img1img2img3img4img5img6img7img8img9img10img11img12img13img14

Meseíró verseny eredményei

Meseíró verseny 2017

 

3. osztály

1. Simon Bulcsú Norbert (Reményik, Szombathely)

2. Sandl Viktória (Kmety, Marcaltő)

3. Gyug-Sebők Lenke (Sztehlo, Budapest)

Különdíj: Adamicza Botond (Kmety, Marcaltő)

 

4. osztály

1. Horváth Hunor (Péterfy, Győr)

2. Kónya Sára (Reményik, Szombathely)

3. Varga Vivien (Gyurátz, Pápa)

 

5. osztály

1. Ittzés Dorka (Deák Téri, Budapest)

2. Kígyóssy Evelin (Kossuth, Miskolc)

3. Réti Kristóf Ádám (Deák Téri, Budapest)

 

6. osztály

1. Gombó Mirtill (Kossuth, Miskolc)

2. Lakner Ádám (Reményik, Szombathely)

3. Németh Eszter (Gyurátz, Pápa)

 

7. osztály

1. Teremi Dóra (Benka, Szarvas)



Mesemondó verseny eredményei

Mesemondó verseny eredményei 2017

 

1.     osztály

1.      Balassa Ádám   Munkácsy

2.      Feczkó Lilla    Szent István

3.      Györe Vince    Vaszar

2.     osztály

1.      Steiner Balázs    Szent István

2.      Patyi Szabina     Gyurátz

3.      Trungel Áron     Tarczy

Különdíj: Sebesi Zsófia    Munkácsy

3.     osztály

1.      Kőszeghy Fanni Ilona    Gyurátz

2.      Reményi Réka      Tarczy

3.      Balogh Lilianna      Homokbödöge

 4. osztály

 1.  Szakács Boglárka     Tarczy

 2.  Pálffy Bianka     Homokbödöge

 3.  Kántor Csongor István     Gyurátz

 Különdíj: Boldizsár Panka     Gyurátz

 

 



Rajzverseny eredménye

Rajzverseny eredményei

 
     

Korcsoport: 1-2. osztály

 

 

név:

iskola:

1. hely

Milinszki Róza Júlia

Gyurátz

 

 

 

2. hely

Balogh Emese

Tarczy

 

 

 

3. hely

Fribék Rebeka

Tarczy

 

 

 

Különdíj

Mauer Zsóka

Munkácsy

 

 

 

     

Korcsoport: 3-4. osztály

 

 

 

név:

iskola:

1. hely

Viczmándy Luca

Gyurátz

 

 

 

2. hely

Csehi Sára

Munkácsy

 

 

 

3. hely

Bóka Angéla

Szent István

 

 

 

Különdíj

Georgev-Ivanov Áron

Szent István

 

 

 

     

Korcsoport: 5-6. osztály

 

 

 

név:

iskola:

1. hely

Ádovics Enikő

Szent István

 

 

 

2. hely

Winhoffer Júlia

Szent István

 

 

 

3. hely

Sós Veronika

Tarczy

 

 

 

     

Korcsoport: 7-8. osztály

 

 

 

név:

iskola:

1. hely

Horváth Richárd

Szent István

 

 

 

2. hely

Földing Zsófia

Gyurátz

 

 

 

3. hely

Borsos Anna Liza

Tarczy

 

 

 

Különdíj

Bohoni Árpád

Szent István

 



MEGHÍVÓ MESENAPI VERSENYEKRE

 

Kattintson a MEGHÍVÓ MESEMONDÓ VERSENYRE megtekintéséhez

 

Kattintson a MEGHÍVÓ MESEÍRÓ VERSENYRE megtekintéséhez

 

Kattintson a MEGHÍVÓ RAJZVERSENYRE megtekintéséhez

 

Kattintson a PÁLYÁZATI KIÍRÁS VÁROSI- TERÜLETI RAJZVERSENYRE ÓVODÁSOKNAK megtekintéséhez

 

Letölthető : JELENTKEZÉSI LAP 



MESÉK A RAJZVERSENYHEZ

 

Csetepaté a madáretetőn

Az erdei kalapos

A télkergető hóvirág

A csillagszemű és a gonosz, házsártos, kiállhatatlan szarvasbogár

A kesztyű

A békakirály papucsa



ADÓ 1+1%

Kérjük az egyik 1%-kal támogassa iskolánk alapítványát!

Cirenei Simon Alapítvány adószáma: 18938759-1-19.

A másik 1%-kal a Magyar- országi Evangélikus Egyházat
Kedvezményezett technikai száma: 0035
Köszönjük támogatását!

Kapcsolat

  • Tel.: 06-89/313-483
  • Fax.: 06-89/313-483
  • E-Mail: gyuratzevisk@lutheran.hu
  • Cím: 8500 Pápa
    Árok utca 12.
  • Mobil: 06-20-824-65-66

Fenntarthatósági Témahét


Boldog Iskola

Tehetségpont


Őkoiskola





© Magyarországi Evangélikus Egyház 2008.
Az adatok kereskedelmi célra nem használhatók. Minden jog fenntartva.