Gyurátz Ferenc

EVANGÉLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, PÁPA

Főoldal Menü megjelenítése/elrejtése DigitNapló
img1img2img3img4img5img6img7img8img9img10img11img12img13img14

Órarend

1. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Matematika

Matematika

Matek

Magyar 

Magyar

2.

Környezetismeret

Hittan

Magyar

Matek/Magyar

Hittan

3.

Magyar

Magyar

Magyar

Matek/Magyar

Testnevelés

4.

Ének

Matek/Magyar

Technika

Ének

Rajz

5.

Testnevelés

Matek/Magyar

 

Testnevelés

Rajz

6.

 

 

Néptánc

 

 

7.

 

Matematika fejlesztő foglalkozás

Néptánc

Magyar fejlesztő foglalkozás

 

 

2. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Magyar irodalom

Magyar irodalom

Magyar irodalom

Matematika

Hittan

2.

Magyar/Matek

Matematika

Matek/Magyar

Testnevelés

Angol

3.

Magyar/Matek

Testnevelés

Matek/Magyar

Magyar irodalom

Környezetismeret

4.

Rajz

Hittan

Ének

Magyar nyelvtan

Testnevelés

5.

Rajz

Ének

 

Technika

Magyar nyelvtan

6.

Matematika fejlesztő foglalkozás

13:30-14:15

 

Uszoda

Magyar fejlesztő foglalkozás

13:30-14:15

 

7.

 

 

Uszoda

 

 

 

3. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Rajz

Magyar irodalom

Magyar irodalom

Testnevelés

Matematika

2.

Magyar nyelvtan

Testnevelés

Magyar nyelvtan

Ének

Magyar nyelvtan

3.

Angol 

Hittan

Technika

Környezetismeret

Angol

4.

Matek/Magyar

Ének

Rajz

Magyar/Matek

Hittan

5.

Matek/Magyar

Matematika

Néptánc

Magyar/Matek

Testnevelés

6.

 

 

Néptánc

 

 

7.

Magyar fejlesztő foglalkozás

13:30-14:15

 

 

Matematika fejlesztő foglalkozás

13:30-14:15

 

8.

 

 

 

 

 

 

 

4. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Magyar irodalom

Hittan

Magyar irodalom

Matematika

Magyar nyelvtan

2.

Testnevelés

Magyar/Matek

Angol

Rajz

Matematika

3.

Matematika

Magyar/Matek

Magyar nyelvtan

Rajz

Hittan

4.

Angol

Környezetismeret

Magyar/Matek

Testnevelés

Angol

5.

Ének

Testnevelés

Magyar/Matek

Magyar irodalom

Ének

6.

Technika

 

Matematika fejlesztő foglalkozás 

15:00-15:45

 

 

7.

 

Magyar fejlesztő foglalkozás

13:30-14:15

Uszoda

 

 

8.

 

 

Uszoda

 

 

 

5. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Osztályfőnöki

Magyar nyelvtan

Angol

Történelem

Angol

2.

Angol

Angol

Hon- és népismeret

Matematika

Technika

3.

Történelem

Természetismeret

Matematika

Ének

Természetismeret

4.

Testnevelés

Testnevelés

Testnevelés

Magyar irodalom

Matematika

5.

Matematika

Rajz

Magyar nyelvtan

Magyar irodalom

Magyar nyelvtan

6.

 

Hittan

 

 

Hittan

7.

Angol fejlesztő foglalkozás

14:00-15:30

 

Természetismeret, Magyar, Matematika fejlesztő foglalkozás 

14:00-15:00

Uszoda

 

8.

 

 

 

Uszoda

 

 

6. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Osztályfőnöki

Matematika

Magyar irodalom

Történelem

Természetismeret

2.

Matematika

Magyar irodalom

Testnevelés

Magyar nyelvtan

Testnevelés

3.

Magyar nyelvtan

Angol

Rajz

Angol

Matematika

4.

Történelem

Magyar nyelvtan

Angol

Matematika

Ének

5.

Angol

Hittan

Informatika

Technika

Hittan

6.

Testnevelés

Természetismeret

 

 

Ének

7.

Angol fejlesztő foglalkozás

14:00-15:30

 

Természetismeret, Matematika, Magyar fejlesztő foglalkozás

Néptánc

 

8.

 

Angol fejlesztő foglalkozás

14:00-14:45

 

Néptánc

 

 

 

7. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Osztályfőnöki

Magyar nyelvtan

Testnevelés

Történelem

Matematika

2.

Magyar irodalom

Fizika

Matematika

Angol

Biológia

3.

Angol

Matematika

Magyar irodalom

Fizika

Földrajz

4.

Matematika

Angol

Történelem

Földrajz

Magyar nyelvtan

5.

Kémia

Testnevelés

Angol

Hittan

Ének

6.

Hittan

Technika

Informatika

Rajz

Testnevelés

7.

 

 

 

Uszoda

 

8.

Magyar fejlesztő foglalkozás

14:15-15:00

 

Földrajz, Matematika, Angol fejlesztő foglalkozás

14:45-15:30

Uszoda

Angol fejlesztő foglalkozás

14:15-15:00

 

8. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Osztályfőnöki

Testnevelés

Matematika

Matematika

Magyar irodalom

2.

Földrajz

Matematika

Magyar irodalom

Fizika

Matematika

3.

Testnevelés

Magyar nyelvtan

Testnevelés

Magyar nyelv

Magyar nyelv

4.

Angol

Biológia

Informatika

Történelem

Biológia

5.

Hittan

Angol

Történelem

Angol

Rajz

6.

Kémia

Ének

Angol

Hittan

Kémia

7.

 

 

 

Néptánc

 

8.

 

Magyar fejlesztő foglalkozás

14:15-15:00

Földrajz, Matematika, Angol fejlesztő foglalkoz ás

14:15-15:30

 Néptánc

 

 



ADÓ 1+1%

Kérjük az egyik 1%-kal támogassa iskolánk alapítványát!

Cirenei Simon Alapítvány adószáma: 18938759-1-19.

A másik 1%-kal a Magyar- országi Evangélikus Egyházat
Kedvezményezett technikai száma: 0035
Köszönjük támogatását!

Kapcsolat

  • Tel.: 06-89/313-483
  • Fax.: 06-89/313-483
  • E-Mail: gyuratzevisk@lutheran.hu
  • Cím: 8500 Pápa
    Árok utca 12.
  • Mobil: 06-20-824-65-66

Fenntarthatósági Témahét


Boldog Iskola

Tehetségpont


Őkoiskola





© Magyarországi Evangélikus Egyház 2008.
Az adatok kereskedelmi célra nem használhatók. Minden jog fenntartva.